Завршено је 22. покрајинско такмичење у истраживачким радовима 2024

Завршено је 22. покрајинско такмичење у истраживачким радовима и научним дисциплинама. На такмичењу је учествовало 124 учесника, 57 из основних и 67 из средњих школа. На републичко такмичење се пласирао 79 ученика, од тога 44 за основну и 35 за средњу школу.

Честитамо свим учесницима такмичења, ученицима, њиховим менторима, члановима комисија и свим осталим који су се потрудили да ово такмичење буде успешно организовано.

Коначне резултате можете преузети са линка датог у прилогу.

Коначни резултати са покрајинског такмичења

Напомена: Све о овом такмичењу можете да нађете у оквиру такмичења на страни: 22. покрајинско такмичење у истраживачким радовима основних и средњих школа Војводине, по научним дисциплинама и наставним предметима.

Завршено је 22. покрајинско такмичење у истраживачким радовима 2024

Коначне резултате можете преузети са линка датог у прилогу.

Коначни резултати са покрајинског такмичења